Kontakta oss

Välkommen att kontakta oss när du vill bolla idéer eller hitta rätt i märknings- och profileringsdjungeln. Vi har jobbat med det här i många år och hjälper dig gärna att tänka!
 
Öppettider 


Måndag - Torsdag: 07:30 - 16:30
Fredag: 07:30 - 14:00
Lunchstängt 12.00 - 13.00


E-post och telefon


Förfrågan: info@nextsign.se
Order: order@nextsign.se
Gravyrverkstad: gravyr@nextsign.se

Växel: 026-22 22 500
Fax: 026-27 29 90
Besök, post och leveranser

Svarvargatan 26
811 36 Sandviken



VD & Säljare
Tekniska skyltar

Johan Holm
johan@nextsign.se
026-22 22 545
Säljare
Företagsprofilering

Tommy Jönsson
tommy@nextsign.se
026-22 22 590
Ekonomi
 

Nettan Holmgren
ekonomi@nextsign.se
026-22 22 500

Dekor & layout

Bildekor, skyltar, vepor m.m.
Semester varje måndag och fredag!

Cilla Ågren
cilla@nextsign.se
026-22 22 592

Konstruktör & layout 

Overlayer, membranswitchar, fronter m.m.

Hasse Trång
hasse@nextsign.se
026-22 22 570