Kontakta oss

Välkommen till oss med frågor om vår verksamhet, eller om du behöver bolla idéer.
​​​​​​​I vårt team finns över 150 års  samlade erfarenheter från branschen!

E-post och telefon


Förfrågan: info@nextsign.se
Order: order@nextsign.se
Gravyrverkstad: gravyr@nextsign.se

Växel: 026-22 22 500
Gravyr direkt: 026-22 22 594
​​​​​​​
Fax: 026-27 29 90

Öppettider 


Måndag - Torsdag: 07.30 - 16.30
Fredag: 07.30 - 14.00
Lunchstängt 12.00 - 13.00


Besök/post/leverans


Nextsign Nord AB
Svarvargatan 26
811 36 Sandviken

Vårt team

Gravyrverkstad

Metallskyltar, maskinskyltar m.m

Jonas Lindborg
gravyr@nextsign.se
026-22 22 594

Säljare & Projektledare

Företagsprofilering

Tommy Jönsson
tommy@nextsign.se
026-22 22 590

Grafisk formgivning

Bildekor, skyltar, vepor m.m.

Cilla Ågren
cilla@nextsign.se
026-22 22 592

Konstruktion & formgivning

Overlayer, membranswitchar m.m.

Hasse Trång
hasse@nextsign.se
026-22 22 570

Ekonomi



Nettan Holmgren
ekonomi@nextsign.se
026-22 22 500

VD & Säljare

Tekniska skyltar

Johan Holm
johan@nextsign.se
026-22 22 545

Vill du göra en beställning?

​​​​​​​
Det du behöver tänka på inför en beställning hittar du på länken nedan!