Kontakta oss

Välkommen till oss med frågor om vår verksamhet, eller om du behöver bolla idéer.
​​​​​​​I vårt team finns över 150 års  samlade erfarenheter från branschen!

E-post och telefon


Förfrågan: info@nextsign.se
Order: order@nextsign.se
Gravyrverkstad: gravyr@nextsign.se
Ekonomifrågor: ekonomi@nextsign.se 

Växel: 026-22 22 500
Gravyr direkt: 026-22 22 591
​​​​​​​

Öppettider 


Måndag - Torsdag: 07.30 - 16.30
Fredag: 07.30 - 14.00
Lunchstängt 12.00 - 13.00
​​​​​​​

Sommarlov?

Nej, inte för alla....
Vi kommer gå på semester växelvis, det innebär att det alltid är någon här.
Det kan innebära att vissa avdelningar inte producerar hela sommaren.
Men kom in eller ring så ser vi vad vi kan lösa!​​​​​​​

Besök/post/leverans


Nextsign Nord AB
Svarvargatan 26
811 36 Sandviken

Vårt team

Gravyrverkstad

Metallskyltar, maskinskyltar m.m

Jonas Lindborg
gravyr@nextsign.se
026-22 22 591

Säljare & Projektledare

Företagsprofilering

Tommy Jönsson
tommy@nextsign.se
026-22 22 590

Grafisk formgivning

Bildekor, skyltar, vepor m.m.

Cilla Ågren
cilla@nextsign.se
026-22 22 592

Konstruktion & formgivning

Overlayer, membranswitchar m.m.

Hasse Trång
hasse@nextsign.se
026-22 22 570

Ekonomi



Nettan Holmgren
ekonomi@nextsign.se
026-22 22 500

VD & Säljare

Tekniska skyltar

Johan Holm
johan@nextsign.se
026-22 22 545

Vill du göra en beställning?

​​​​​​​
Det du behöver tänka på inför en beställning hittar du på länken nedan!